DISCO DLA DZIECI – ZAPISY

DISCO DLA DZIECI – ZAPISY

Rodzaj zajęć

Disco

Kategoria wiekowa

DZIECI 7-11 lat

Godzina rozpoczęcia zajęć

17:30

Dni w które odbywają się zajęcia

Poniedziałek

Miasto

Poznań

Poziom zajęć

Początkujący

Godzina zakończenia zajęć

18:30

Powtarzalność zajęć

Raz w tygodniu

FAZA ZAPISÓW

Disco to świetna opcja dla dzieci, których baterie nigdy się nie rozładowują. Energiczna, szybka muzyka i choreografie zawierające liczne skoki oraz elementy gimnastyczne w połączeniu z kolorowymi i szeroko zdobionymi błyskotkami kostiumami sprawią, że Twoja pociecha poczuje się jak gwiazda sceny, a przy okazji rozwinie w sobie umiejętność pracy w grupie oraz dyscyplinę. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla dziewczynek jak i chłopców i prowadzone są w radosnej atmosferze przez nieustannie szkolącego się trenera z licznymi tytułami mistrzowskimi.

czas trwania zajęć: 45min
1x w tygodniu
wiek: 5-7 lat

Maja Bartkowiak → Sprawdź Insta!

 Związana z tańcem od 7 roku życia, wychowanka Zespołu Tanecznego New Dance Family, brała udział w wielu zawodach Ogólnopolskich, KM IDO Disco Show, Mistrzostwach Świata i Europy federacji IDO. Mistrz Świata 2022 Disco Show Formacje Dorośli.

Nieustannie szkoli się w różnych stylach tańca: disco dance, high heels, hip-hop, contemporary, jazz u boku topowych instruktorów i choreografów z Polski i zagranicy. Brała udział w koncertach jako tancerka u boku Captain Jack oraz Fun Factory. Na sali najważniejsze dla niej są zaangażowanie, uśmiech i energia!

 

Wybierz jak chcesz zaczać:

Wypełnij formularz: