JAZZ DLA DOROSŁYCH

IMG_3385

JAZZ DLA DOROSŁYCH

Rodzaj zajęć

Jazz

Kategoria wiekowa

DOROŚLI 21+

Godzina rozpoczęcia zajęć

20:30

Dni w które odbywają się zajęcia

Środa

Miasto

Poznań

Poziom zajęć

Początkujący

Godzina zakończenia zajęć

21:30

Powtarzalność zajęć

Raz w tygodniu

Lekcje jazzu to prawdziwa podróż na deski Broadwayu. Technika tego stylu obejmuje naukę licznych skoków i piruetów w rytm pięknych dźwięków muzyki jazzowej. Zajęcia obejmują również pracę nad rozciągnięciem i siłą oraz performance’em. Dlatego z pewnością jest to idealna opcja dla osób uwielbiających występować w blasku reflektorów. Istotna jest precyzja, energia, dynamika oraz gracja, o którą zadba nasza trenerka z bogatym, profesjonalnym doświadczeniem.

czas trwania zajęć: 60min
1x w tygodniu
wiek: 21+, 31+

Kinga Winciaszek —> Sprawdź insta!  

Magister fizjoterapii. Zdobywczyni wielu tytułów Mistrzostw Polski i Świata IDO. Specjalizuje się głównie w jazzie.  Występowała w spektaklu „Oparcie” choreografii Katarzyny Łapaj.

Aktualnie skupia się na tworzeniu choreografii, które zdobywają wysokie miejsca na zawodach federacji WADF i IDO zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej.

Dodatkowo, rozwija się w obszarze przygotowania motorycznego tancerzy, co potwierdza jej wszechstronność i zaangażowanie. Stworzyła swój program treningowy- DancerBase. Otwarta na nowe wyzwania, doskonale pracuje zarówno z dziećmi, jak i młodzieżą. Licencjonowany sędzia WADF.

 

Wybierz jak chcesz zaczać:

Wypełnij formularz:

Nie znaleziono danych