MODERN/JAZZ DLA MŁODZIEŻY – ZAPISY

madness senior

MODERN/JAZZ DLA MŁODZIEŻY – ZAPISY

Rodzaj zajęć

Jazz

Kategoria wiekowa

MŁODZIEŻ 17+ lat

Godzina rozpoczęcia zajęć

17:00

(Śr - 16:30-17:45)

Dni w które odbywają się zajęcia

Poniedziałek, Środa

Miasto

Poznań

Poziom zajęć

Zaawansowany

Godzina zakończenia zajęć

18:15

Powtarzalność zajęć

Dwa razy w tygodniu

JAZZ 17+ lat

Lekcje jazzu to prawdziwa podróż na deski Broadwayu. Technika tego stylu obejmuje naukę licznych skoków i piruetów w rytm pięknych dźwięków muzyki jazzowej. Zajęcia obejmują również pracę nad rozciągnięciem i siłą oraz performance’em. Dlatego z pewnością jest to idealna opcja dla osób uwielbiających występować w blasku reflektorów. Istotna jest precyzja, energia, dynamika oraz gracja, o którą zadba nasza trenerka z bogatym, profesjonalnym doświadczeniem.

MODERN 17+

Lekcje modernu to świetna opcja dla osób, które potrafią tworzyć własne kolorowe historie i chcą je opowiadać za pomocą ruchu i swojej nieograniczonej wyobraźni. Każde zajęcia to pogłębianie nieodkrytych tematów sztuki i praca nad odkrywaniem własnego, naturalnego ruchu.

Program skupia się m.in. na nauce podstawowych elementów tańca klasycznego, gimnastyki oraz floorworku (ćwiczeń wykonywanych na ziemi). Dodatkowo tancerze pracują nad skokami, piruetami, rozciągnięciem, partnerowaniem oraz improwizacją, tworząc kreatywne choreografie, często wykonywane z wykorzystaniem rekwizytów. 

czas trwania: 75min
2x w tygodniu
wiek: 17+

Kinga Winciaszek —> Sprawdź insta!  

Magister fizjoterapii. Zdobywczyni wielu tytułów Mistrzostw Polski i Świata IDO. Specjalizuje się głównie w jazzie.  Występowała w spektaklu „Oparcie” choreografii Katarzyny Łapaj.

Aktualnie skupia się na tworzeniu choreografii, które zdobywają wysokie miejsca na zawodach federacji WADF i IDO zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej.

Dodatkowo, rozwija się w obszarze przygotowania motorycznego tancerzy, co potwierdza jej wszechstronność i zaangażowanie. Stworzyła swój program treningowy- DancerBase. Otwarta na nowe wyzwania, doskonale pracuje zarówno z dziećmi, jak i młodzieżą. Licencjonowany sędzia WADF.

 

Wybierz jak chcesz zaczać:

Wypełnij formularz: