ZAJĘCIA TANECZNE DLA DZIECI – NABÓR

ZAJĘCIA TANECZNE DLA DZIECI – NABÓR

Rodzaj zajęć

Mix Taneczny

Kategoria wiekowa

DZIECI 3-5 lat

Godzina rozpoczęcia zajęć

16:30

Dni w które odbywają się zajęcia

Środa

Miasto

Obrzycko

Poziom zajęć

Początkujący

Godzina zakończenia zajęć

17:00

Powtarzalność zajęć

Raz w tygodniu

Mix taneczny to świetna opcja dla najmłodszych, którzy poprzez zabawę przyswajają podstawy różnych styli tanecznych próbując swoich sił na kilku płaszczyznach jednocześnie. Taka różnorodność od najmłodszych lat uwydatnia zdolności oraz potencjał dziecka, pomocne do wyboru specjalizacji, konkretnych stylów przyszłej drogi tanecznej. Podczas zajęć, uczestnicy odbędą kolorową podróż po takich krainach jak taniec klasyczny, disco, hip hop, modern oraz gimnastyka. Dodatkowo poprzez udział w regularnych zajęciach nauczą się takich wartości jak systematyczność, praca w grupie oraz dyscyplina.

czas trwania zajęć: 30 min

1x w tygodniu

wiek: 3-6 lat

Marcela Bilińska –> Sprawdź Insta!

Tancerka grupy reprezentacyjnej Skillart Senior oraz trenerka grup dziecięcych i juniorskich w kategorii Hip Hop. Od 4 roku życia nierozłącznie związana z tańcem, zdobywając doświadczenie w wielu stylach. Laureatka i wielokrotna zwyciężczyni zawodów Ogólnopolskich, jak i Mistrzostw Europy i Świata.

Tancerka szkoląca się regularnie u boku topowych choreografów, biorąca udział w teledyskach znanych artystów, czy występująca na scenach- Torwar Warszawa, Arena Poznań- podczas młodzieżowego festiwalu Young Stars Festival oraz Young Stars on Tour.

W swoje zajęcia oddaje całe swoje serce i energię oraz przekazuje zdobytą przez lata wiedzę i doświadczenie.

Wybierz jak chcesz zaczać:

Wypełnij formularz: