DISCO DLA DZIECI – NABÓR

DISCO DLA DZIECI – NABÓR

Rodzaj zajęć

Disco

Kategoria wiekowa

DZIECI 5-7 lat

Godzina rozpoczęcia zajęć

17:00

Dni w które odbywają się zajęcia

Środa

Miasto

Poznań

Poziom zajęć

Początkujący

Godzina zakończenia zajęć

18:00

Powtarzalność zajęć

Raz w tygodniu

Zostanie słynną balleriną oraz piękne kostiumy to marzenie każdej dziewczynki, która choć raz widziała widowisko baletowe na deskach teatru lub w w telewizji. Opcja przeznaczona również dla chłopców obejmuje naukę podstawowych pozycji, skoków oraz figur baletowych, podczas wykonywania których zadbamy o poprawną postawę, precyzję, grację oraz koordynację. Zajęcia prowadzone w miłej i spokojnej atmosferze pod okiem wykwalifikowanego pedagoga to magiczna podróż pełna zabawy i uśmiechu. Możliwość wyjazdów na zawody o randze wojewódzkiej w drugim semestrze nauki.

czas trwania zajęć: 60min
1x w tygodniu
wiek: 7-11 lat

Maja Bartkowiak → Sprawdź Insta!

 Związana z tańcem od 7 roku życia, wychowanka Zespołu Tanecznego New Dance Family, brała udział w wielu zawodach Ogólnopolskich, KM IDO Disco Show, Mistrzostwach Świata i Europy federacji IDO. Mistrz Świata 2022 Disco Show Formacje Dorośli.

Nieustannie szkoli się w różnych stylach tańca: disco dance, high heels, hip-hop, contemporary, jazz u boku topowych instruktorów i choreografów z Polski i zagranicy. Brała udział w koncertach jako tancerka u boku Captain Jack oraz Fun Factory. Na sali najważniejsze dla niej są zaangażowanie, uśmiech i energia!

Wybierz jak chcesz zaczać:

Wypełnij formularz: