HIP HOP DLA DZIECI – NABÓR

skoolers pzn

HIP HOP DLA DZIECI – NABÓR

Rodzaj zajęć

Hip Hop

Kategoria wiekowa

DZIECI 7-11 lat

Godzina rozpoczęcia zajęć

16:30

Dni w które odbywają się zajęcia

Piątek

Miasto

Poznań

Poziom zajęć

Początkujący

Godzina zakończenia zajęć

17:30

Powtarzalność zajęć

Raz w tygodniu

GRUPA SKOOLERS

Zajęcia hip hopu to przede wszystkim ogromna dawka zabawy, energii i uśmiechu. Podczas każdej lekcji Twoje dziecko poczuje się jak na światowej scenie z artystą, a rytmiczne choreografie dodatkowo sprawią, że już nigdy nie przejdzie obojętnie obok najnowszego radiowego hitu. Program obejmuje naukę podstaw stylu, pracę na siłą, dynamiką oraz płynnością wykorzystywanych ruchów. Możliwość wyjazdów na zawody o randze wojewódzkiej w drugim semestrze nauki.

czas trwania zajęć: 60min
1x w tygodniu
wiek: 7-11 lat

Wiktoria WIXA Ciechanowska –> Sprawdź Insta!

Od 2007 roku tancerka, a od 2019 roku również trenerka grup dziecięcych i juniorskich hip hop. Członkini seniorskiej grupy reprezentacyjnej Skillart Dance Studio.

Czynna tancerka, której udział można zaobserować w teledyskach takich gwiazd jak Roxie Węgiel, duetu Twenty czy artystów wytwórni My Music.

Tancerka największej młodzieżowej sceny muzycznej podczas Young Stars Festiwal (Arena Poznań, Torwar Warszawa), Young Stars On Tour, w Dzień Dobry TVN u boku Dominiki Sozańskiej, Be Supreme Show u boku Anny Lewandowskiej czy podczas znanego na całym świecie cyklu szkoleń TEDx.

Regularnie szkoli się pod okiem najlepszych w kraju i na świecie. Zwyciężczyni I edycji programu Way2LA, dzięki któremu otrzymała miesięczne stypendium w najlepszych szkołach tańca w Los Angeles.

Wybierz jak chcesz zaczać:

Wypełnij formularz: