DISCO/MODERN DLA DZIECI – NABÓR

fox disco

DISCO/MODERN DLA DZIECI – NABÓR

Rodzaj zajęć

Disco

Kategoria wiekowa

DZIECI 7-11 lat

Godzina rozpoczęcia zajęć

16:15

(Czw - 17:00-18:00)

Dni w które odbywają się zajęcia

Wtorek, Czwartek

Miasto

Oborniki

Poziom zajęć

Pocz/śr.zaawans.

Godzina zakończenia zajęć

17:15

Powtarzalność zajęć

Dwa razy w tygodniu

GRUPA SKILLART FOX

Zajęcia disco dance to energiczna opcja pełna szaleństwa zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Choreografie składające się z szybkich i licznych skoków, podskoków oraz wyrzutów nóg sprawią, że Twojemu dziecku z pewnością nie zabraknie endorfin! Kreatywne lekcje z wykorzystaniem ćwiczeń siłowych zakładają również pracę nad rozciągnięciem, zwinnością oraz dynamiką tancerza. Możliwość wyjazdów na zawody o randze wojewódzkiej w drugim semestrze nauki.

czas trwania zajęć: 60min
2x w tygodniu
wiek: 7-11 lat

Ania Flajszer –> Sprawdź Insta! 

Wieloletnia wychowanka i tancerka Skillart Dance Studio. Od najmłodszych lat ceniła emocje i historie, które można przekazać ruchem.

Nieustannie szkoli się w stylach: modern, jazz i contemporary, jednocześnie przy wielu okazjach próbuje innych styli jak: disco dance i hip hop

Zdobywczyni czołowych miejsc na Ogólnopolskich Turniejach Tańca w stylu Performing Art Improvisation.

Jest również studentką Akademi Wychowania fizycznego na kierunku Taniec W Kulturze Fizycznej.

W Skillart Dance Studio zobaczycie ją prawie każdego dnia, bo Studio jest jej drugim domem. Uczy baletu dzieci w wieku 3-6 lat, disco dance i modern 7-11 lat oraz grupę Modern 13-16 lat.

Maja Bartkowiak → Sprawdź Insta!

 Związana z tańcem od 7 roku życia, wychowanka Zespołu Tanecznego New Dance Family, brała udział w wielu zawodach Ogólnopolskich, KM IDO Disco Show, Mistrzostwach Świata i Europy federacji IDO. Mistrz Świata 2022 Disco Show Formacje Dorośli.

Nieustannie szkoli się w różnych stylach tańca: disco dance, high heels, hip-hop, contemporary, jazz u boku topowych instruktorów i choreografów z Polski i zagranicy. Brała udział w koncertach jako tancerka u boku Captain Jack oraz Fun Factory. Na sali najważniejsze dla niej są zaangażowanie, uśmiech i energia!

Wybierz jak chcesz zaczać:

Wypełnij formularz: