HIGH HEELS

101

HIGH HEELS

Rodzaj zajęć

High Heels

Kategoria wiekowa

DOROŚLI 21+

Godzina rozpoczęcia zajęć

19:00

Dni w które odbywają się zajęcia

Środa

Miasto

Oborniki

Poziom zajęć

Początkujący

Godzina zakończenia zajęć

20:00

Powtarzalność zajęć

Raz w tygodniu

Zbliża się kolejna impreza urodzinowa, studniówka lub wesele, a Ty chcesz w końcu komfortowo przetrwać całą imprezę w szpilkach i otrzymać order króla lub królowej parkietu? W takim razie lekcje high heels to opcja, której szukasz. Wykwalifikowana trenerka nauczy Cię poprawnego i bezpiecznego poruszania się na szpilkach, zadba o Twoją prawidłową postawę, płynność oraz estetykę wykonywanych ruchów. Program pracy obejmuje dodatkowo poznanie podstawowych ćwiczeń wykorzystywanych na ziemi (floorwork) oraz podstawy tańca klasycznego. Zajęcia high heels to również trening mentalny ponieważ w ciepłej atmosferze pełnej wsparcia odkryjesz swoje nowe lub długo aktywne oblicze, ponieważ każda lekcja to podróż na inną scenę, na której to Ty jesteś gwiazdą! *Na pierwsze zajęcia można przyjść w przysłowiowej ,,skarpecie”, a nasza instruktorka wytłumaczy oraz wskaże, które obuwie będzie najwygodniejsze i najbezpieczniejsze dla tego stylu.

czas trwania zajęć: 60min
1x w tygodniu

Marcela Bilińska –> Sprawdź Insta!

Tancerka grupy reprezentacyjnej Skillart Senior oraz trenerka grup dziecięcych i juniorskich w kategorii Hip Hop. Od 4 roku życia nierozłącznie związana z tańcem, zdobywając doświadczenie w wielu stylach. Laureatka i wielokrotna zwyciężczyni zawodów Ogólnopolskich, jak i Mistrzostw Europy i Świata.

Tancerka szkoląca się regularnie u boku topowych choreografów, biorąca udział w teledyskach znanych artystów, czy występująca na scenach- Torwar Warszawa, Arena Poznań- podczas młodzieżowego festiwalu Young Stars Festival oraz Young Stars on Tour.

W swoje zajęcia oddaje całe swoje serce i energię oraz przekazuje zdobytą przez lata wiedzę i doświadczenie.

 

Wybierz jak chcesz zaczać:

Wypełnij formularz: