HIP-HOP DLA MŁODZIEŻY – NABÓR

skillart junior

HIP-HOP DLA MŁODZIEŻY – NABÓR

Rodzaj zajęć

Hip Hop

Kategoria wiekowa

MŁODZIEŻ 12-16 lat

Godzina rozpoczęcia zajęć

17:30

Śr - 18:15-19:45

Dni w które odbywają się zajęcia

Poniedziałek, Środa

Miasto

Oborniki

Poziom zajęć

Zaawansowany

Godzina zakończenia zajęć

19:00

Powtarzalność zajęć

Dwa razy w tygodniu

Lekcje hip hopu to świetna opcja dla osób uwielbiających poruszać się w rytm radiowych hitów oraz rapu. Nauka podstaw stylu, praca nad improwizacją oraz sprawnością i siłą tancerza sprawią, że poczuje się on jak zwycięzca bitwy w każdym tanecznym filmie. Zajęcia prowadzone przez nieustannie szkolącego się trenera obejmują dodatkowo naukę podstaw takich stylów jak m.in. house, popping, jazz funk, commercial czy dancehall. Możliwość wyjazdów na zawody o randze wojewódzkiej i krajowej w drugim semestrze nauki.

czas trwania zajęć: 75min – formacja
2x w tygodniu
wiek: 12–16 lat

Wiktoria WIXA Ciechanowska –> Sprawdź Insta!

Od 2007 roku tancerka, a od 2019 roku również trenerka grup dziecięcych i juniorskich hip hop. Członkini seniorskiej grupy reprezentacyjnej Skillart Dance Studio.

Czynna tancerka, której udział można zaobserować w teledyskach takich gwiazd jak Roxie Węgiel, duetu Twenty czy artystów wytwórni My Music.

Tancerka największej młodzieżowej sceny muzycznej podczas Young Stars Festiwal (Arena Poznań, Torwar Warszawa), Young Stars On Tour, w Dzień Dobry TVN u boku Dominiki Sozańskiej, Be Supreme Show u boku Anny Lewandowskiej czy podczas znanego na całym świecie cyklu szkoleń TEDx.

Regularnie szkoli się pod okiem najlepszych w kraju i na świecie. Zwyciężczyni I edycji programu Way2LA, dzięki któremu otrzymała miesięczne stypendium w najlepszych szkołach tańca w Los Angeles.

Marcela Bilińska –> Sprawdź Insta!

Tancerka grupy reprezentacyjnej Skillart Senior oraz trenerka grup dziecięcych i juniorskich w kategorii Hip Hop. Od 4 roku życia nierozłącznie związana z tańcem, zdobywając doświadczenie w wielu stylach. Laureatka i wielokrotna zwyciężczyni zawodów Ogólnopolskich, jak i Mistrzostw Europy i Świata.

Tancerka szkoląca się regularnie u boku topowych choreografów, biorąca udział w teledyskach znanych artystów, czy występująca na scenach- Torwar Warszawa, Arena Poznań- podczas młodzieżowego festiwalu Young Stars Festival oraz Young Stars on Tour.

W swoje zajęcia oddaje całe swoje serce i energię oraz przekazuje zdobytą przez lata wiedzę i doświadczenie.

Wybierz jak chcesz zaczać:

Wypełnij formularz: