MODERN DLA DOROSŁYCH – ZAPISY

madness senior

MODERN DLA DOROSŁYCH – ZAPISY

Rodzaj zajęć

Modern

Kategoria wiekowa

DOROŚLI 21+

Godzina rozpoczęcia zajęć

21:15

Dni w które odbywają się zajęcia

Poniedziałek

Miasto

Poznań

Poziom zajęć

Początkujący

Godzina zakończenia zajęć

22:15

Powtarzalność zajęć

Raz w tygodniu

Modern to styl idealny dla osób wrażliwych na muzykę i ruch. Kreatywne, często wzruszające choreografie oraz możliwość wcielania się w różne postacie pomagają w dzieleniu się swoimi emocjami. Lekcje skupiają się na nauce podstawowych elementów tańca klasycznego, rozciąganiu, wzmacnianiu siły oraz pracy na płynnością i naturalnością wykonywanych ruchów. Zajęcia obejmują również pracę grupową i partnerowania oraz naukę skoków i piruetów, które wzmacniają technikę grupy. Dodatkowo tancerze mają możliwość rozwijania się w PAI (Performing Art Improvisation), przez co mogą kreować swój osobisty styl, eksplorować swoje ciało oraz poszerzać swoje ruchowe możliwości.

czas trwania zajęć: 60min
1x w tygodniu
wiek: 21+, 31+

Bianka Tokłowicz –> Sprawdź Insta!

Od ponad 15 lat związana z tańcem, wychowanka Szkoły Tańca i Baletu Fart w Koninie.

Obecnie studentka Wydziału Neofilologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Laureatka i finalistka Mistrzostw Polski, Europy i Świata federacji IDO w kategoriach Ballet/Pointe, Show Dance, Jazz oraz Modern. Aktualnie instruktorka zawodników medalowych w Skillart Dance Studio w Poznaniu.

Uczestniczka 4. edycji programu Got To Dance-Tylko Taniec. Brała udział w spektaklach tanecznych Konińskiego Teatru Tańca: „dowód bardzo osobisty” chor. Katarzyna Łapaj oraz „Usłane balonami” chor. Kinga Furmaniak.

Oprócz regularnie prowadzonych zajęć, uczy także lekcji w formie OPEN – Move Master (czwartki) oraz przygotowuje solistów na turnieje.

 

Wybierz jak chcesz zaczać:

Wypełnij formularz: