HIP HOP DLA MŁODZIEŻY – NABÓR

booster senior

HIP HOP DLA MŁODZIEŻY – NABÓR

Rodzaj zajęć

Hip Hop

Kategoria wiekowa

MŁODZIEŻ 17+ lat

Godzina rozpoczęcia zajęć

18:00

Pt - 19:30-20:45

Dni w które odbywają się zajęcia

Czwartek, Piątek

Miasto

Poznań

Poziom zajęć

Śr.zaawans./zaawans.

Godzina zakończenia zajęć

19:15

Powtarzalność zajęć

Dwa razy w tygodniu

GRUPA BOOSTERS SENIOR

Grupa reprezentacyjna zdobywająca swoje doświadczenie poprzez udział w zawodach rangi krajowej, występy w klipach i na scenach oraz szkoleniach u najlepszych instruktorów w całym kraju. Dodatkowo uwielbiają poszerzać swoją wszechstronność próbując swoich sił w takich stylach jak commercial czy high heels. Na ten moment grupa składa się z grona szalonych dziewczyn, ale słyszymy zapewnienia, że chętnie przyjmą na salę również tancerzy płci przeciwnej.

czas trwania zajęć: 75min
2x w tygodniu
wiek: 17+ lat

Wiktoria WIXA Ciechanowska –> Sprawdź Insta!

Od 2007 roku tancerka, a od 2019 roku również trenerka grup dziecięcych i juniorskich hip hop. Członkini seniorskiej grupy reprezentacyjnej Skillart Dance Studio.

Czynna tancerka, której udział można zaobserować w teledyskach takich gwiazd jak Roxie Węgiel, duetu Twenty czy artystów wytwórni My Music.

Tancerka największej młodzieżowej sceny muzycznej podczas Young Stars Festiwal (Arena Poznań, Torwar Warszawa), Young Stars On Tour, w Dzień Dobry TVN u boku Dominiki Sozańskiej, Be Supreme Show u boku Anny Lewandowskiej czy podczas znanego na całym świecie cyklu szkoleń TEDx.

Regularnie szkoli się pod okiem najlepszych w kraju i na świecie. Zwyciężczyni I edycji programu Way2LA, dzięki któremu otrzymała miesięczne stypendium w najlepszych szkołach tańca w Los Angeles.

Lidka Wiśniewska –> Sprawdź Insta!

 

Wybierz jak chcesz zaczać:

Wypełnij formularz: