DISCO DLA DZIECI – NABÓR

DISCO DLA DZIECI – NABÓR

Rodzaj zajęć

Disco

Kategoria wiekowa

DZIECI 5-7 lat

Godzina rozpoczęcia zajęć

15:30

Dni w które odbywają się zajęcia

Wtorek, Czwartek

Miasto

Oborniki

Poziom zajęć

Początkujący

Godzina zakończenia zajęć

16:15

Powtarzalność zajęć

Dwa razy w tygodniu

GRUPA SKITTLES

Zajęcia disco dance to energiczna opcja pełna szaleństwa zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Choreografie składające się z szybkich i licznych skoków, podskoków oraz wyrzutów nóg sprawią, że Twojemu dziecku z pewnością nie zabraknie endorfin!

Kreatywne lekcje z wykorzystaniem ćwiczeń siłowych zakładają również pracę nad rozciągnięciem, zwinnością  oraz dynamiką tancerza.

czas trwania zajęć: 45 min
2x w tygodniu
wiek: dzieci 5-7 lat

Iwona Markiewicz

Dyplomowana, zawodowa tancerka, absolwentka Szkoły Baletowej w Poznaniu. Studiowała pedagogikę baletu w Akademii Muzycznej w Warszawie, oraz w Akademii Rolniczej w Poznaniu Technologię Żywienia Człowieka. Połączyła oba zawody będąc ekspertem w dziedzinie racjonalnego odżywiania się osób obciążonych dużym wysiłkiem fizycznym. Jest konsultantem d/s żywienia uczniów Szkół Baletowych i zawodowych tancerzy.

Od 1994 roku dyrektor, choreograf, instruktor i dowódca trzymający stery Skillat Dance Studio, prezes FUNDACJI DZIECI TAŃCA oraz licencjonowany sędzia PFT.

Od 2015 roku organizator Ogólnopolskich Mistrzostw „Mark 'n’ Move” oraz Turnieju „Let’s Dance”

Ania Flajszer –> Sprawdź Insta! 

Wieloletnia wychowanka i tancerka Skillart Dance Studio. Od najmłodszych lat ceniła emocje i historie, które można przekazać ruchem.

Nieustannie szkoli się w stylach: modern, jazz i contemporary, jednocześnie przy wielu okazjach próbuje innych styli jak: disco dance i hip hop

Zdobywczyni czołowych miejsc na Ogólnopolskich Turniejach Tańca w stylu Performing Art Improvisation.

Jest również studentką Akademi Wychowania fizycznego na kierunku Taniec W Kulturze Fizycznej.

W Skillart Dance Studio zobaczycie ją prawie każdego dnia, bo Studio jest jej drugim domem. Uczy baletu dzieci w wieku 3-6 lat, disco dance i modern 7-11 lat oraz grupę Modern 13-16 lat.

Wybierz jak chcesz zaczać:

Wypełnij formularz: