HIP HOP DLA DZIECI – NABÓR

skoolers obo

HIP HOP DLA DZIECI – NABÓR

Rodzaj zajęć

Hip Hop

Kategoria wiekowa

DZIECI 7-11 lat

Godzina rozpoczęcia zajęć

16:30

Dni w które odbywają się zajęcia

Poniedziałek, Środa

Miasto

Oborniki

Poziom zajęć

Początkujący

Godzina zakończenia zajęć

17:30

Powtarzalność zajęć

Dwa razy w tygodniu

GRUPA SKOOLERS

Zajęcia w stylu hip hop dla najmłodszych to przede wszystkim dobra zabawa oraz nauka podstawowych kroków oraz prostych choreografii w rytm znanych muzycznych hitów. Humor, uśmiech i energia to podstawowe wartości, których Twoje dziecko doświadczy, uczestnicząc w zajęciach baby hip hop, a kreatywne ćwiczenia i choreografie sprawią, że będzie mogło wczuć się w rolę tancerza w teledysku lub na scenie. Lekcje prowadzone są przez nieustannie szkolące się na arenie krajowej oraz międzynarodowej instruktorki tańca.

czas trwania zajęć: 60min formacja
wiek: 7-11 lat

Wiktoria WIXA Ciechanowska –> Sprawdź Insta!

Od 2007 roku tancerka, a od 2019 roku również trenerka grup dziecięcych i juniorskich hip hop. Członkini seniorskiej grupy reprezentacyjnej Skillart Dance Studio.

Czynna tancerka, której udział można zaobserować w teledyskach takich gwiazd jak Roxie Węgiel, duetu Twenty czy artystów wytwórni My Music.

Tancerka największej młodzieżowej sceny muzycznej podczas Young Stars Festiwal (Arena Poznań, Torwar Warszawa), Young Stars On Tour, w Dzień Dobry TVN u boku Dominiki Sozańskiej, Be Supreme Show u boku Anny Lewandowskiej czy podczas znanego na całym świecie cyklu szkoleń TEDx.

Regularnie szkoli się pod okiem najlepszych w kraju i na świecie. Zwyciężczyni I edycji programu Way2LA, dzięki któremu otrzymała miesięczne stypendium w najlepszych szkołach tańca w Los Angeles.

Marcela Bilińska –> Sprawdź Insta!

Tancerka grupy reprezentacyjnej Skillart Senior oraz trenerka grup dziecięcych i juniorskich w kategorii Hip Hop. Od 4 roku życia nierozłącznie związana z tańcem, zdobywając doświadczenie w wielu stylach. Laureatka i wielokrotna zwyciężczyni zawodów Ogólnopolskich, jak i Mistrzostw Europy i Świata.

Tancerka szkoląca się regularnie u boku topowych choreografów, biorąca udział w teledyskach znanych artystów, czy występująca na scenach- Torwar Warszawa, Arena Poznań- podczas młodzieżowego festiwalu Young Stars Festival oraz Young Stars on Tour.

W swoje zajęcia oddaje całe swoje serce i energię oraz przekazuje zdobytą przez lata wiedzę i doświadczenie.

 

Wybierz jak chcesz zaczać:

Wypełnij formularz: