TANIEC KLASYCZNY DLA DZIECI- OPEN

klasyka

TANIEC KLASYCZNY DLA DZIECI- OPEN

Rodzaj zajęć

Taniec klasyczny

Kategoria wiekowa

DZIECI 7-11 lat

Godzina rozpoczęcia zajęć

09:30

Dni w które odbywają się zajęcia

Sobota

Miasto

Poznań

Poziom zajęć

OPEN

Godzina zakończenia zajęć

10:30

Powtarzalność zajęć

Raz w tygodniu

Lekcje tańca klasycznego to w szczególności praca nad ogólną motoryką ciała tancerza, co w rezultacie pomaga mu w lepszym i szybszym przyswajaniu takich stylów jak balet, jazz, modern i disco. Zajęcia obejmują naukę podstawowych pozycji, figur oraz skoków baletowych, ćwiczenia siłowe oraz rozciąganie. Dyscyplina, precyzja oraz cierpliwość to wartości, które z pewnością tancerz zrozumie podczas treningów z wykwalifikowaną instruktorką tańca. Polecane w szczególności dla tancerzy myślących o karierze solowej oraz wyjazdach na zawody w wyżej wymienionych stylach.

czas trwania zajęć: 60min
1x w tygodniu
wiek: 7-11 lat

Maria Stefańska-Słowińska

Pedagog, dyplomowana tancerka, instruktor zajęć tanecznych oraz fitness. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku pedagogika – edukacja elementarna i wychowanie fizyczne oraz pedagogika specjalna.

Tańczyła m.in. na deskach Teatru Wielkiego w Poznaniu (Jezioro Łabędzie, Faust, Pan Twardowski), Filharmonii Poznańskiej, CK Zamek. Brała udział w konkursach ogólnopolskich.

Swoją technikę doskonali na licznych międzynarodowych warsztatach u takich pedagogów jak: Thierry Verger, Anna Krysiak, Dawid Lorenc, Leszek Bzdyl, Natalia Iwaniec, Jens Bjerregaard.

Od 2012 prowadzi zajęcia dla dzieci z różnych technik tańca. Reprezentowała poznański uniwersytet podczas akademickich mistrzostw polski w aerobiku sportowym. W teatrsze tańca Flek Step pod kierownictwem Ewy Sobiak, zrealizowała spektakle: “My”, “Karmen”, “Tancerz, -owi, -om”, “Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt”. Od 2019 roku związana z grupą “Projekt Out”, z którą zrealizowała projekt “Impro na temat 20m2”.

Wybierz jak chcesz zaczać:

Wypełnij formularz: